Září 2006

Obrazky od Shelly=)

29. září 2006 v 13:59 Od Shelly
Nabuduce pridam dalsie

EMOLove

29. září 2006 v 13:55 | MyEMOGirl |  Love

Nejaky ti EMOBoys

29. září 2006 v 13:52 | MyEMOGirl |  EMO Boys

Bol/a si na mojom Blogu?

28. září 2006 v 20:24 | MyEMOGirl |  Anketa
Awojko. Ak si uz videl/a moj blog tak prosim zahlasuj v ankete ktora je nizsie. Dakujeeem=)

Moj prvy obrazok

28. září 2006 v 18:29 | MyEMOGirl |  Moje obrazky
Takze lozila som po nete a nasla som stranku kde sa da kreslit. No tu je moja prva krezbicka http://artpad.art.com/?j6b9le1ffhxo tak ked ju chcete vidiet kliknite tam. Neje to nic extra =P al emen sa to tak trochu paci=D

Kopirovanie

28. září 2006 v 15:51 | MyEMOGirl
Takže. Nemám nič proti tomu ak si budete kopírovať obrázky z mojej stránky. Ale prosím vás aby ste tam nechali ten červený nápis MyEMOGirl.blog.cz pretože bolo s tým dosť roboty dať to na každý obrázok. A ak chcete už kopírovať a nechcete tam mat ten nápis thak aspoň uveďte na svojej stránke zdroj. Vopred ďakujem. A dúfam že ma chápete.
YourEMOGirl

Dalsie Hubky

28. září 2006 v 15:47 | MyEMOGirl |  Hubky

what the hell is love??

27. září 2006 v 22:50 | MyEMOGirl and EmoRony |  Love
"Nikdy never tomu,kto ti hovorí milujem ťa,ale tomu,kto ti v slzách hovorí miluj ma.."
Láska... mnohí sa zaoberajú týmto slovom a snažia sa ho vysvetliť. Láska je ale slovo s obrovskou mocou. Dokáže zmeniť všetko, a to či už k lepšiemu alebo k horšiemu. Dokáže hýbať svetom, dokáže vyčariť úsmev na tváry, ale aj smútok v duši a srdci vyvolať. Príde nečakane, no, bohužiaľ, ešte nečakanejšie odchádza. Jej odchod spôsobuje obrovskú bolesť, ktorej sa tak ľahko nezbavíš.
Bude trvať dlho, kým to prebolí, kým sa ti podarí zabudnúť. Je zvláštne čo všetko zmôže päť písmen a jeden dĺžen. A čo je teda tá "láska"? Je to vec? Je to niečo, čo môžeme chytiť? Nie, nie.. Láska je krásny cit medzi dvoma ľudmi. Láska je niečo krásne, čo ťa vo vnútri hreje, čo ti dodáva silu a núti ťa robiť veci, ktoré by si nikdy neurobil, nepovedal... Láska ti zatieňuje pohľad a ak ľúbiš, odrazu ťa nič nerozhádže, je ti všetko ľahostajné. Láska, to sú krásne slová, šteklivé bozky, vrúcne objatia.... Láska je pre niektorých ľudí všetko, čo majú, a tak ľúbia z celého srdca. Ale iným ľuďom nezáleží na tom, čo je láska. Vedia nenávidieť a to je pravým opakom lásky. Láska a nenávisť si kráčajú bok po boku a ruka v ruke. V minulosti zrejme žila láska sama, a tak si chcela nájsť niekoho, koho by mala rada. A ako tak hľadala, vošla jej do cesty nenávisť. Zrejme jej zamotala hlavu a už bez seba nemôžu žiť. Láska určite veľmi bolí. Bolí vtedy, keď sa ublíži. Myslím tú osobu, ktorú mal niekto rád a tá mu povie, že ho viac už nechce vidieť. Bolí to, a tým ľudia veľmi trpia.
Trpia a myslia si, že život už nemá cenu. Niektorí si povedia veď život ide ďalej, ale iní to prežívajú tragicky. Trápia sa nad tým, a keď vstúpi do ich života iný človek, tak si myslia, že to už radšej neskúsia. Ale mali by.
Aj keď je cesta láskou posiata veľkými nástrahami, treba ju skúsiť, veď: "Čo nás nezabije, to nás posilní."

Hubky 2

27. září 2006 v 22:45 | MyEMOGirl |  Hubky

Hubky 1

27. září 2006 v 14:36 | MyEMOGirl |  Hubky
zatial tu davam tieto obrazky

Taka pekna retazovka

24. září 2006 v 22:02 | MyEMOGirl
Pro milého človíčka ......POZOR - po přečtení se musí poslat dál !!! Já vím, takových věcí chodí hodně, ale tohle je vážně miloučký.Dva andělští poutníci se zastavili, aby strávili noc vdomě bohaté rodiny.Rodina byla nepohostinná a odmítla anděly nechat v místnosti pro hosty. Místo toho byli ubytováni ve studeném sklepním pokoji. Jakmile si ustlali na tvrdé podlaze, starší anděl uviděl díru ve zdi a opravil ji. Když se mladší anděl udiveněptal proč, starší odpověděl: "Věci nejsou takové, jakými se zdajíbýt." Další noc si šli odpočinout do domu velmi nuzného, ale pohostinného farmáře a jeho ženy. Poté, co se s nimi manželé podělili o trochu jídla co měli, řekli andělům, aby spali v jejich posteli, kde si dobře odpočinou. Ráno po svítání našli anděléfarmáře a jeho ženu v slzách. Jejich jediná kráva, jejíž mléko bylo jediným příjmem rodiny, ležela mrtvá ve chlévě. Mladší anděl se ptal staršího, jak se to mohlo stát. První muž měl všechno a tys mu pomohl, vyčítal. Druhá rodina měla málo, ale byla ochotna podělit se o vše, a tys dovolil, aby jim zemřela kráva.Proč??"Věci nejsou takové, jakými se zdajíbýt" odpověděl starší anděl". Když jsme byli ve sklepním pokoji, všiml jsem si, že v té díře ve stěněbyla zásoba zlata. Jelikož majitel byl posedlý hamtivostí a neochotou sdílet štěstí, utěsnil jsem stěnu, aby poklad nemohl najít. Když jsme další noc spali ve farmářověposteli, přišel si anděl smrti pro jeho ženu. Dal jsem mu místo ní krávu. Věci nejsou takové, jakými se zdajíbýt."Většinou neznáme všechny souvislosti. I když máš víru, potřebuješ také důvěru, že vše, co přichází, se vždy děje ve tvůj prospěch.A to se vyjevíaž časem. Někteří lidé přicházejí do našeho života a rychle odcházejí, někteří se stávají našimi přáteli a zůstanou na chvilku.Přesto zanechávají v našich srdcích nádherné stopy - a my nezůstaneme nikdy zcela stejní, protože dobří přátelé nás proměňují!Včerejšek je historie. Zítřek tajemství. Dnešek, přítomnost je dar. Život je neobyčejný a chuť každého momentu neopakovatelná!Nemaž tuto zprávu, protože přichází od velmi zvláštního anděla a nyníse stávátvým andělem strážným. Musíš poslat tuto zprávu pěti lidem! (Musíš? Můžeš, pokud chceš a máš komu!A pokud máš, tak určitěpošli! Když jsi ji obdržel, pak si něco přej. Když ji pošleš dál, tvá přání budou splněna a ona bude nad tebou bdít navždy. Pravda je, že...
- někdo je na tebe velmi pyšný
- někdo na tebe myslí
- někdo se o tebe stará
- někomu chybíš
- někdo chce s tebou mluvit
- někdo chce s tebou být
- někdo doufá, že nemáš problémy
- někdo je ti vděčný za tvou podporu
- někdo chce držet Tvou ruku
- někdo doufá, že se vše v dobré obrátí
- někdo chce, abys byl šťastný
- někdo chce, abys našel jeho nebo ji
- někdo oslavuje tvůj úspěch
- někdo těchce obdarovat
- někdo myslí, že TY JSI dar
- někdo těmiluje
- někdo obdivuje tvoji sílu
- někdo myslína tebe a tvůj úsměv
- někdo chce být tvým ramenem na vyplakání
- Někdo potřebuje, abys mu to poslal!!!
A druhá věc-přání:
- ať mají tvé ruce vždycky co dělat,
- ať je v tvé peněžence vždycky pár minci
- ať slunce pořád svítí na tvé okno
- ať po každém dešti určitěnásleduje duha
- ať máš vždy nablízku ruku přítele
- ať Bůh naplní tvoje srdce radostí
A teď, co máš udělat .... Pošli tohle všem svým přátelům!
Ale pozor-musíš to
poslat do 1 hodiny po otevření.
Teď .........................si něco přej!!!
Doufám, že už sis něco přál.
Když to teď pošleš:
1 člověku - přáni se ti splní do 1 roku
3 lidem -půl roku
5 lidem -3 měsíce
6 -1 měsíc
7 -2 týdny
8 -týden
9 -5 dni
10 -3 dny
12 -2 dny
15 -1 den
20 -3 hodiny
Pokud to smažeš po přečtení, budeš mít celý rok smůlu. Ale.....pokud to pošleš 2 svým přátelům,automaticky budeš mít 3 roky štěstí!!